Gizlilik Politikası

YAPA Dragos Anaokulu, site ziyaretçileri tarafından kendisine dijital ortamda iletilen kişisel bilgileri, gizlilik politikası gereği - tarafları ortak paydada buluşturan eğitim, öğretim, rehberlik ve benzeri konularla ilgili çalışmalar yapan okul, eğitim kurumu, enstitü, kolej vb. haricinde konuyla ilgisiz üçüncü şahıslarla paylaşmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve sitede oluşabilecek teknik sorunların en kısa sürede giderilebilmesi için YAPA Dragos Anaokulu, gerektiği durumlarda kullanıcıların IP adreslerini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplanması için kişilik haklarına zarar vermeden kullanılabilir.

Kullanıcıların kişisel bilgilerini (ad, soyad, telefon, adres, e-posta vb.) YAPA Dragos Anaokulu'na vermesi gerekebilir. YAPA Dragos Anaokulu, bu bilgileri gerektiğinde kullanıcı ile iletişim kurmakta kullanabilir.

YAPA Dragos Anaokulu, resmi internet sitesi dahilinde başka sitelere link verebilir. YAPA Dragos Anaokulu, link yoluyla erişim sağlanan sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Kişisel bilgileriniz, kullanıcıyı tanımaya yönelik her türlü bilgiyi kapsamaktadır. YAPA Dragos Anaokulu, gizlilik politikasında aksi belirtilmedikçe kişisel bilgilerinizi, işbirliği içinde olmadığı üçüncü şahıslara açıklamayacaktır.

Google AFS reklamlarının YAPA Dragos Anaokulu'na yönlendirilmesi esnasında Google kullanıcılarının tarayıcısına çerez yerleştirebilir veya bunlarda yer alan çerezleri okuyabilir veya bilgi toplamak amacı ile web işaretleri kullanabilir.

YAPA Dragos Anaokulu, gizlilik politikası hükümlerinde dilediği zaman sitesinde yayınlamak suretiyle değişiklik yapabilir. YAPA Dragos Anaokulu'nun değişiklik yaptığı gizlilik politikası hükümleri, yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer ve sadece resmi internet adresi için geçerlidir.

Blog

Navigasyon

Sosyal Medya